Przekaz interaktywny Wyrafinowanie wizerunku, elastyczność rozwiązania, perfekcja wykonania Środki techniczne Innowacyjna technologia, intuicyjna obsługa, niezawodna funkcjonalność Przekaz reklamowy Nieszablonowa forma, wybitna atrakcyjność, nienaganna skuteczność
...

Intersupport to multidyscyplinarny zespół specjalistów podlegający nieustannemu rozwojowi. Każda osoba posiadająca umiejętności i doświadczenie w pracy branży e-reklamy może okazać się tą, której właśnie nam potrzeba. Szczególnie istotne jest to, co kandydat potrafi, wszelkie dyplomy, świadectwa i certyfikaty przydają się jedynie księgowej podczas przygotowywania umowy o pracę oraz w wyliczaniu urlopu.

Masz nietypowe pomysły ,masz wenę lubisz pracować cieżko ,pracujesz po godzinach.

Uwielbiasz to co robisz ? Złóż u Nas aplikację

Wideofilmowanie konferencji Warszawa


Pierwszy kontakt ma formę wstępnego wywiadu telefonicznego, czyli dopytania o interesujące szczegóły z aplikacji. Dalej, w czasie procesu rekrutacyjnego najtrafniejszą z metod selekcji są tzw. próbki pracy - prośba o wykonanie określonego zadania, związanego bezpośrednio z zakresem obowiązków w firmie. Po uzyskaniu zadowalających efektów następnym krokiem jest zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, która ma formę wywiadu mieszanego wzbogaconego o pytania sytuacyjne. W sytuacji kiedy stanowisko wymaga pewnych szczególnych cech osobowości i kompetencji interpersonalnych rekruter może skorzystać także ze specjalistycznych testów psychologicznych.

Nie wymagamy od Ciebie dokumentów wymagamy od Ciebie talentu zaangazowania .

 

Przegrywanie Kaset VHS Praga Północ
Przegrywanie kaset VHS Bródno
Przegrywanie kaset VHS Tarchomin


Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane przez nas oferty.

 

Zobacz także: